Ferie zimowe 2014 z GOK

Podczas ferii zimowych w dniach 20-31 stycznia 2014r Gminny Ośrodek Kultury wspólnie z Gminną Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych organizował zajęcia dla dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy. Codziennie w godz. 1000 – 1500 wszyscy zainteresowani, pod opieką instruktorów mogli w ciekawy sposób spędzić wolny czas. Dzięki zróżnicowanym zajęciom każdy znalazł coś dla siebie.

Były zajęcia sportowe, gry i zabawy świetlicowe, pełna improwizacji i zabawy zajęcia teatralne i muzyczne, kreatywne zajęcia plastyczne, dla wyginających śmiało ciała zajęcia akrobatyczne, oraz dla tych co nie żałują podłogi zajęcia taneczne. Dodatkowo dzieci uczestniczyły w zajęciach profilaktycznych zorganizowanych przez GKRPA.

W piątek 24 stycznia odbył się seans filmowy, na którym  mali kino-maniacy oglądali film animowany pt. 'Ratujmy mikołaja'. Premiera filmu w 3D cieszyła się ogromnym zainteresowaniem czego najlepszym dowodem była wypełniona po brzegi sala widowiskowa.

W drugim tygodniu ferii frajdą dla dzieci było ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek. Zimowe ferie w Gminnym Ośrodku Kultury zakończyły się wspólną zabawą na karnawałowym balu przebierańców, połączonym z konkursem na najciekawszą kreację. Dwa tygodnie ferii szybko minęły w miłej i radosnej atmosferze z muzyką, tańcem i śpiewem w tle.

Dyrektor, pracownicy i instruktorzy  Gminnego Ośrodka Kultury oraz GKRPA dziękują wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas z nadzieją, że w przyszłym roku spotkamy się w równie licznym gronie.