Finał WOŚP 2020 w GOK-u

Jak co roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej 12 stycznia zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Będą występy dzieci ze szkół i przedszkoli oraz grupy teatralnej działającej przy GOK i koncert zespołu Red Dance, a strażacy z OSP w Woli Krzysztoporskiej pokażą, jak ratować ludzi. Oczywiście to wszystko w przerwach między licytacjami na rzecz 28 Finału WOŚP (do wylicytowania będzie m.in. przelot helikopterem!!!), który wesprze dziecięcą medycynę zabiegową.

PROGRAM WOŚP 2020 GOK w Woli Krzysztoporskiej
– 16.00 – Występ dzieci z Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej;
– Występ dzieci ze Słonecznego Przedszkola w Parzniewicach;
– Występ uczniów ze szkół z terenu gminy Wola Krzysztoporska;
– Występ grupy teatralnej „Nygusy” działającej przy GOK-u;
– „Ratujemy i uczymy ratować” OSP Wola Krzysztoporska;
– Koncert zespołu muzycznego Red Dance;
– licytacje.

Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacjach i wspólnego pomagania! A do wylicytowania będzie m.in. voucher na niesamowitą „Przygodę w chmurach”, czyli przelot helikopterem nad zimowym krajobrazem Piotrkowa Trybunalskiego, który na licytację przekazał radny powiatu piotrkowskiego i jednocześnie sołtys Budkowa i Mzurek Ryszard Cieślak.