Nowości wydawnicze

Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Krzysztoporskiej zachęca obecnych i przyszłych czytelników do zapoznania się z zakupionymi nowościami wydawniczymi.

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00. Rezerwacji można dokonać pod nr tel. 44 6163071.

Z nowościami (i nie tylko) dostępnymi w bibliotece gminnej i jej filiach można się również zapoznać w dostępnym dla czytelników katalogu internetowym pod adresem: www.gok-wola.sowa.pl

Ponadto informujemy, iż Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Krzysztoporskiej w roku 2018 zrealizowała zadanie: „Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych”. Zakup zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Wartość ogólna zadania wyniosła 15 tys. zł, a wartość przyznanej dotacji zamknęła się kwotą 7,5 tys. zł.