DlaNiepoznaki wypełniło salę

Kto nam wmówił menopauzę? Na to pytanie starali się udzielić odpowiedzi, a precyzyjniej mówiąc – naprowadzić na ścieżkę prowadzącą do niej – aktorzy pabianickiej grupy teatralnej DlaNiepoznaki.

Premiera spektaklu odbyła się w niedzielne popołudnie przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej. Świadczy to nie tyle o tym, że odpowiedź na tytułowe pytanie jest wciąż poszukiwana, ale przede wszystkim o wielkim zapotrzebowaniu na takie spektakle.

Występ pabianickiej grupy DlaNiepoznaki został nagrodzony przez zgromadzoną publiczność gromkimi oklaskami, które należą się także organizatorom: pani dyrektor GOK Jolancie Kołacińskiej i pani Beacie Wieczorek, która już po raz kolejny zaangażowała się w sprowadzenie grupy teatralnej do Woli Krzysztoporskiej