30 lecie GOK – fotorelacja

Szanowni Państwo,

W imieniu własnym oraz całego Gminnego Ośrodka Kultury pragnę serdecznie podziękować wszystkim za przybycie na obchody naszego jubileuszu – 30-lecia powstania Gminnego Ośrodka Kultury oraz 15-lecia istnienia Zespołu „Pasjonatki”. To dla nas ogromny zaszczyt, że mogliśmy wspólnie uczcić ten wyjątkowy czas.

Szczególne podziękowania kieruję do byłych i obecnych dyrektorów, kierowników, instruktorów oraz wszystkich pracowników Gminnego Ośrodka Kultury. Wasze zaangażowanie i oddanie na przestrzeni tych lat sprawiły, że nasza instytucja mogła się rozwijać i tworzyć miejsce, gdzie kultura łączy ludzi. Dziękuję Wam za to z całego serca.
Serdecznie dziękuję również Kołom Gospodyń Wiejskich terenu gminy Wola Krzysztoporska na czele z Panią Koordynator za niezastąpione wsparcie i przygotowanie wspaniałych przekąsek oraz ciast, które umiliły naszą uroczystość. Państwa praca i zaangażowanie są nieocenione.

Dziękuję również członkom Klubu 50+ za przepiękne dekoracje, które dodały naszej uroczystości wyjątkowego charakteru. Wasze artystyczne aranżacje stworzyły niepowtarzalną atmosferę, którą zapamiętamy na długo.

Z całego serca dziękuję także władzom samorządowym Gminy Wola Krzysztoporska na czele z Panem Wójtem Romanem Drozdkiem za wsparcie przez te wszystkie lata. Dzięki Państwa pomocy mogliśmy realizować liczne projekty, które miały na celu rozwój kulturalny naszej społeczności.

Dziękuję również OSP z terenu naszej gminy, stowarzyszeniom, fundacjom i innym instytucjom pozarządowym, a także sponsorom za współpracę oraz pomoc w działaniu Gminnego Ośrodka Kultury. Państwa wkład i zaangażowanie w rozwój kultury w naszej gminie są niezwykle ważne i nieocenione.

Na koniec, pragnę podziękować wszystkim artystom, muzykom za oprawę muzyczną oraz przybyłym gościom za obecność i wsparcie. Cieszymy się, że mogliśmy ten wyjątkowy dzień spędzić razem z Państwem.

Wydarzenie poprowadziła Joanna Filipek i Katarzyna Borek, scenariusz Aleksander Książczak, zdjęcia Błażej Ligęza.

Finał uroczystości uświetnił koncert Katarzyny Kołodziejczyk

Dziękuję za uwagę i życzę Państwu wszystkiego dobrego!

Z poważaniem,
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury