’Pasjonatki’ na Święcie Miodu

W dniu 21 lipca zespół PASJONATKI działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej z instruktorami: panem Grzegorzem Bogusem i panem Grzegorzem Nowakiem wystąpił po raz czwarty na Święcie Miodu w Piotrkowie Trybunalskim. Pasjonatkom udało się szybko znaleźć liczną grupę widzów, która gromkimi brawami dziękowała zespołowi za występ.

Natomiast za niezawodność i bardzo udany występ dziękowali zespołowi również obecni na Święcie Miodu: prezes Regionalnego Koła Pszczelarskiego – pan Piotr Robaszek, radny powiatu piotrkowskiego – pan Ryszard Cieślak oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury – pani Jolanta Kołacińska, którzy nie szczędzili zespołowi głębokich słów uznania za wspaniały wykon oraz niezawodność.