Kopciuszek na magiczne rozpoczęcie wakacji

15 czerwca o godzinie 16:00 odbyło się uroczyste zakończenie zajęć pozalekcyjnych 2022/2023 w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.

Dyrektor GOK podsumował tegoroczne zajęcia, w których uczestniczyło ponad 140 dzieci i młodzieży z całej gminy. Podziękował instruktorom za bardzo dobrą współpracę, a rodzicom i dzieciom za liczne uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez GOK.

Po podsumowaniu rozpoczął się spektakl teatralny pod tytułem „Kopciuszek” przygotowany przez koło teatralne „PAUZA” ze Szkoły Podstawowej im. ks. Mariana Wiewiórowskiego w Gomulinie. Wspaniałe przedstawienie przygotowane zostało z najwyższą starannością o każdy szczegół. Aktorzy wprowadzili wszystkich w magiczny nastrój pełen wspaniałych wrażeń. Pani Joanna Murat i Pan Paweł Filipek to opiekunowie grupy teatralnej, którzy zadbali o efekty muzyczne, choreografię i scenografię. Pomiędzy aktami pan Aleksander Książczak prowadził zabawy teatralne angażując w nie naszą publiczność. W przerwach odbył się konkurs z nagrodami ufundowanymi przez GOK, a po przedstawieniu wszyscy uczestnicy zajęć zostali zaproszeni do kawiarni na poczęstunek oraz wakacyjnego grilla.

Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Gomulinie p. Iwony Zapały i nauczycieli p. Joanny Murat , p. Pawła Filipka oraz całej grupy „PAUZA” za współpracę i przygotowanie przedstawienia. Dziękujemy rodzicom uczniów występujących za pomoc techniczną w realizacji zadania.

Podziękowania dla Masarni Piekary – Joanny i Pawła Książek za pomoc rzeczową w postaci produktów na grilla.

Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasze wydarzenie i zapraszamy w nowym roku szkolnym 2023/2024 na zajęcia z GOK. Wspaniałych i bezpiecznych wakacji życzy Dyrektor wraz z Pracownikami.