Rok za rokiem ferie z GOK-iem cd.

Dziś za nami (dosłownie) „owocna środa”.
W pierwszym etapie dzisiejszego dnia Pani Joanna Filipek z Biblioteki Publicznej w Woli Krzysztoporskiej oraz Pani Marta Kopacka z Filii Bibliotecznej w Bujnach przeprowadziły warsztaty (konkursy, zagadki, wspólne czytanie)  z literatury dziecięcej. Dziękujemy za wspaniale przeprowadzone warsztaty.

Druga część dzisiejszego dnia miała postać kulinarną.
Pani koordynator Kamila Kaczorowska wraz z Panią Elżbietą Wojcik, KGW Bogdanów oraz z KGW Kolonia Krężna przeprowadziły warsztaty kulinarne o zdrowej żywności. Dzieci pod okiem KGW zrobiły szaszłyki, desery i saładki owocowe. Pani Kamila opowiedziała dzieciom o składnikach zawartych w owocach, przetwarzaniu owoców oraz o wpływie owoców na organizm człowieka. Dziękujemy KGW za wspaniale doznania kulinarno-owocowe.