Spotkanie autorskie z Elżbietą Stępień

Gminna Biblioteka Publiczna i Filia Biblioteczna w Bujnach we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowały dla przedszkolaków z terenu gminy spotkanie autorskie z Elżbietą Stępień.

Pani Ela jest autorką książek dla dorosłych i dzieci, z którymi ma wspaniały kontakt, również ze względu na to, iż na co dzień pracuje w przedszkolu. Spotkanie miało charakter profilaktyczny i edukacyjny, a chętnych do wspólnej zabawy dzieci nie brakowało.

Chętni mogli zakupić książki z autografem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z autorką. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Eli za wspaniale przeprowadzone spotkanie oraz dzieciom i opiekunom za przybycie do nas i wspólnie spędzony czas.

Zapraszamy do naszych Bibliotek, nie tylko małych ale i dorosłych czytelników.