Spotkanie z Moniką Borkowską-Szmit

Spotkanie autorskie

W związku z trwającym Tygodniem Bibliotek Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Krzysztoporskiej oraz Filia Biblioteczna w Bujnach zorganizowały dla swoich najmłodszych czytelników spotkanie autorskie z Moniką Borkowską-Szmit autorką książki dla dzieci pt. „Stach i śmieci”.

Spotkanie było bardzo ciekawe i przybliżyło dzieciom temat ekologii, autorka opowiedziała również o pracy pisarza, i o tym ile wysiłku trzeba włożyć aby powstała książka.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice za wspaniałe spotkanie a uczniom i wychowawcom ze Szkół Podstawowych w Bujnach, Parzniewicach i Woli Krzysztoporskiej za obecność.

Organizatorkami spotkania były: Joanna Filipek z GBP w Woli Krzysztoporskiej oraz Marta Kopacka z Filii Bibliotecznej w Bujnach.