„Świąteczny cud” – przedstawienie dla najmłodszych

„Świąteczny cud”- to tytuł przedstawienia, na które zaprosiły najmłodszych czytelników Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Krzysztoporskiej i Filia Biblioteczna w Bujnach.

Artyści w spektaklu opowiadającym o cudownej mocy miłości wystąpili dla przedszkolaków i najmłodszych uczniów szkół podstawowych z terenu gminy. Sądząc po szerokich uśmiechach, dzieci wspaniale się bawiły, śpiewały, pomagały ubierać choinkę i opowiadać o świątecznych tradycjach.

Historia miała szczęśliwe zakończenie a dla wszystkich uczestników Mikołaj miał słodki poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy dzieciom i wychowawcom za przybycie i wspólnie spędzony czas. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego w tym świątecznym czasie z nadzieją, że nadchodzący rok przyniesie jeszcze więcej okazji do spotkań.