Od 6 czerwca 2020 r. GOK otwarty!

W ograniczonym zakresie, z zachowaniem ścisłych reżimów sanitarnych stopniowo będziemy uruchamiać zajęcia stałe dla dzieci i młodzieży.

Rozpoczynamy powoli zajęcia z dziećmi i młodzieżą.
• Zajęcia prowadzone będą w małych grupach.
• Liczebność grup będzie zależna od warunków pracy i powierzchni pomieszczeń do zajęć.
• Uczestnik może wziąć udział w zajęciach po podpisaniu stosownego oświadczenia.
• Informacje o tym, które zajęcia i kiedy zostaną uruchomione podamy sukcesywnie na stronie Domu Kultury.
• W sprawie udziału w zajęciach prosimy o kontakt telefoniczny z instruktorem bądź z sekretariatem Gminnego Ośrodka Kultury (tel. 44 6163185).

Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z wzorem oświadczenia przed podpisaniem w przypadku deklaracji udziału w zajęciach stacjonarnych.

• pdf Zarządzenie nr 7/2020
    Zarządzenie Nr 7 /2020 Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej z dnia 07.06.2020 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu dotyczących korzystania z pomieszczeń Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej w czasie trwania epidemii COVID – 19
    Wielkość pliku: 128 KB
  • pdf Oświadczenie - COVID-19